אודות

דף הבית / אודות

ShiftOrganizer – הפתרון המלא לסידור עבודה בעסקים

חברת ShiftOrganizer מספקת פתרונות ניהול משמרות, סידור עבודה ונוכחות לעסקים בכל היקף כבר משנת 2005.

תוכנת ShiftOrganizer, שהיא מוצר הדגל של החברה, נותנת פתרון מלא לניהול ושיבוץ העובדים ביעילות בכל ארגון, קטן כגדול. התוכנה בעלת ממשק נוח וידידותי למשתמש, המאפשר הן לעובדים והן לבעל העסק להפוך את מטלת סידור העבודה, ממשימה הצורכת זמן ואינה חפה מטעויות, למטלה פשוטה, קלה, מהירה ואמינה. סידור עבודה בעסק באמצעות ShiftOrganizer  חוסך הן בזמן עבודת מנהל הסידור, והן בשעות העובדים דבר המוזיל את עלויות התפעול של העסק.

ShiftOrganizer – ערכים עסקיים

שירות מקצועי ואמין

חברת ShiftOrganizer מספקת ללקוחותיה תמיכה ושירות סביב השעון. שירות זה כולל מתן מענה מהיר בזמינות מלאה בכל תקלה או שאלה שעשויות להתעורר במהלך העבודה השוטפת.

התאמה מושלמת ללקוח

ב- ShiftOrganizer מבינים כי ישנם עסקים עם צרכים שונים ולכן תוכנת סידור העבודה של ShiftOrganizer מותאמת לצרכי העסק וכל לקוח מקבל מוצר שיספק פתרון אידיאלי לצרכים שלו ולהיקף העובדים אותו הוא מנהל.

חדשנות

החברה חרטה על דגלה את ערך החדשנות ומספקת ללקוחותיה פתרונות תפעוליים-ניהוליים על בסיס טכנולוגיות חדשניות State of The Art. על בסיס ערך זה, מערכת ShiftOrganizer תואמת את כל הדפדפנים הקיימים וניתן להיכנס אליה גם באמצעות מכשירים ניידים בעלי גישה לאינטרנט.

נגישות מקסימלית

ניתן להיכנס ולתפעל את תוכנת ShiftOrganizer מכל מקום שיש בו חיבור לאינטרנט. כך, בעל העסק מקבל נגישות לתוכנה מכל מקום אפשרי, זאת כדי שיוכל לנהל את צוות עובדיו בכל עת, ללא מגבלות.

הרשמה למערכת ShiftOrganizer

הצוות שלנו

כתובת:

זלמן שניאור 30 הרצליה

טלפון:

073-3744440