מוצרים

דף הבית / מוצרים

מוצרים ושירותים ShiftOrganizer

הפתרון המלא לסידור עבודה בעסקים – תכנון מול ביצוע

הבקרה על שעות העובדים הינה מייטבית בעת שימוש במערכת סידור העבודה והתכנון של ShiftOrganizer בשילוב עם ממשק הנוכחות בפועל (ClockOrganizer).

אנו ב ShiftOrganizer נותנים פתרון מלא המשלב בין התכנון הרצוי של שעות העובדים והעלויות מחד ובין שעות העובדים בפועל מאידך, ומאפשרים בכך לבעל העסק / מנהל הסידור לקבל חיווי בזמן אמת על חריגות מתכנון ומניעת חריגה ב- Labor cost.

כל נתוני התכנון בהשוואה עם נתוני שעות העבודה בפועל מציגים בפני הלקוח את ליבת עלויות כ"א ומניתוח הנתונים ניתן לדעת היכן ומדוע מתרחשות חריגות וכיצד להימנע מהן ולחסוך בעלויות מיותרות ובכך לייעל את התנהלות העסק.

  • נעילת עלויות עובדים

  • צמצום שעות עבודה מבוזבזות

  • בקרה באונליין על חריגת שעות

  • תכנון מול ביצוע באונליין

הרשמה למערכת ShiftOrganizer

שירותים נוספים

החלפות עובדים

בסביבת עבודה המבוססת על שיבוץ משמרות לא אחת נדרשים שינויים בלתי צפויים בשל מחלה או העדרויות לא מתוכננות אחרות. מודול ההחלפות שלנו נותן מענה בדיוק לצורך זה.

כלי פשוט ונוח המאפשר לעובד להציע משמרת לעובדים אחרים וכך להחליף משמרת וכל זאת בכפוף לאישור מנהל הסידור.

עובד מפרסם בלחיצת כפתור במערכת, בקשת החלפה עבור משמרת בה הוצב, לקהל העובדים המסוגלים לאייש את תפקידו. עובדים רלוונטים מקבלים הודעה במערכת או באמצעות האפליקציה ומציעים עצמם לאיוש המשמרת המוצעת. כל שנותר למנהל, אשר מעודכן אונליין בבקשות, זה לאשר את המחליף המתאים ביותר ושינוי זה קורה באופן אוטומטי על גבי הסידור. מערכת הודעות אוטומטית מופעלת וכלל המשתתפים בהחלפה זו יקבלו הודעה מתאימה ע"מ למנוע טעויות בהתייצבות למשמרות.

חופשות

מערכת לניהול בקשות העובדים לחופשות, אישור הבקשות ותיעודן.

מערכת בקשת חופשות הינה כלי פשוט וקל לתפעול הן מצד העובד והן מצד המנהל. עובד יכול להזין בקשות לחופשה בתאריכים עתידיים ולהוסיף הסבר מילולי על סיבת הבקשה. המנהל מקבל במסך החופשות שלו את כלל בקשות החופשה של עובדיו ויכול לאשר / לדחות בהתאם למצבת כוח האדם ו / או על פי שיקול דעתו. כל בקשת חופשה ותגובת מנהל מפעילה מערכת הודעות אוטומטית בה העובד יכול לקבל פידבק על בקשותיו, לרבות הסבר. כל הבקשות והמימושים מתועדים ומועברים למערך הדו"חות שניתן להפיק.

טיפים למסעדות

ShiftOrganizer פיתחה ממשק ייעודי ללקוחות מתחום המסעדות לניהול וחישוב טיפים באופן אוטומטי, חלוקת טיפים לעובדים עפ"י קריטריונים לבחירת המסעדה כגון – גובה הפרשה, השלמה, תפקיד, אחוזי זכאות, שעות עבודה ועוד.

החל מינואר 2019 נכנסה לתוקף פסיקה חדשה בעניין הטיפים. Shiftorganizer עדכנה את ממשק הטיפים על מנת לתמוך בדרישות חוק הטיפים החדש.

ממשק ה- TipOrganizer   נסמך על סידור העבודה ומערכת הנוכחות ClockOrganizer  ושואב את שעות העבודה בפועל של העובדים. בממשק נוח וקל, אנו מאפשרים למנהל להזין את סך הטיפים שנצבר במהלך המשמרת (מזומן, אשראי) והמערכת מבצעת עבורו את החישוב ע"פי הפרמטרים שעודכנו, ומתקבל דו"ח אונליין לחלוקת הטיפים.

כל חישובי הטיפים נשמרים ומתעודים וניתן להפיק דו"חות יומיים וחודשיים הכוללים בין היתר סכומי טיפ שחולק במזומן, סכום השלמה, טיפ לשעה ועוד.

דוחות וסטטיסטיקות

הנפקת דוחות שונים כולל עלויות לעובד, שעות בפועל ושעות נוספות, תכנון מול ביצוע, העדרויות וחופשות, צפי הוצאות, ועוד.

מערכת ניהול העובדים שלנו מספקת ממשק דוחות קל ונוח לתפעול.

אנו ב ShiftOrganizer מאמינים שמערכת משמרות ונוכחות קלה לתפעול אינן מספיקות אם דוחות ניהוליים על נוכחות ובקרת שעות עבודה אינם כלולים. מערכת ניהול העובדים שלנו מספקת מגוון רחב מאוד של דוחות כמו: דוח תכנון מפורט ומסכם, דוח שעות בפועל מפורט ומסכם, דוח תכנון מול ביצוע, דוח חריגים, דוח העדרויות ועוד.

דוחות הנוכחות שלנו כוללים בין היתר שעות רגילות(100%) , 125%, 150%, 200%, עלויות עובדים ותחשיבי עלויות ברמה יומית, שבועית, חודשית ובין תאריכים. הדוחות יכולים לצאת בכמה תצוגות כגון עמוד לעובד, כלל העובדים ביחד, סינון לפי מחלקות ועוד. ניתן לקבל אינפורמציה אדירה בדוחות הניהול שלנו על הארגון שלך.

ממשק למערכות שכר

מהנתונים שנאספים במערכת ה ShiftOrganizer  במהלך חודש העבודה לגבי העובדים, תפקידם, שעות בפועל לרבות חלוקה לפי שעות רגילות ושעות נוספות, עלות לשעה ועוד,  ניתן להפיק דו"ח למחלקת השכר המתממשק לתוכנות השכר המובילות במשק בפורמטים שונים לפי דרישת הלקוח. מערכת השכר טוענת את נתוני הדו"ח ובכך נחסכות שעות עבודה וכן טעויות הקלדה.

הטמעה ותמיכה

אחד הפרמטרים החשובים לך בארגון בעת הכנסת מוצר טכנולוגי הוא האבא והאמא של המוצר.

הטמעה, הדרכה בבית הלקוח ומעל הכל שירות אלו מילים מנחות עבורינו. אנו זמינים 24/7 עבורך לכל בעיה ואו התיעצות.

ב ShiftOrganizer תפגוש שירות ברמה אחרת.