שאלות ותשובות

למי מיועדת תוכנת ShiftOrganizer ?

התוכנה מיועדת לעסקים או לארגונים בהיקפים וגדלים שונים, המנהלים צוות עובדים במשמרות. התוכנה מאפשרת תכנון יעיל ומהיר של סידור העבודה בארגון תוך התאמה לאילוצים של העסק וצוות העובדים.

האם נדרש ידע טכני לצורך הפעלת תוכנת ShiftOrganizer ?

לא נדרש כל ידע טכני לצורך קבלת סידור עבודה באמצעות תוכנת ShiftOrganizer. ממשק התוכנה ידידותי ונוח למשתמש, ולכן כל בעל עסק, גם ללא ידע טכני מקדים, יוכל להסתדר בקלות עם התוכנה ועם תכונותיה השונות. הגישה ל- ShiftOrganizer מתבצעת דרך רשת האינטרנט ואינה דורשת התקנה על המחשב. לצורך כניסה למערכת יש להזין שם משתמש וסיסמא שיסופקו לעסק על ידי החברה.

תוך כמה זמן מנהל המשמרת יכול להרכיב סידור עבודה?

אם בעבר הרכבת סידור עבודה הייתה משימה מורכבת ומסורבלת אשר לקחה זמן רב, הרי שבאמצעות ShiftOrganizer ניתן להרכיב סידור עבודה תוך שניות לאחר הזנת הנתונים הנדרשים. ניתן לשנות את סידור העבודה בכל רגע נתון בצורה מהירה ופשוטה.

האם ניתן להתאים את תוכנת ShiftOrganizer לצרכי הלקוח?

ShiftOrganizer היא מערכת גמישה וידידותית, כך שניתן להתאים אותה לצרכים ולדרישות הספציפיים של העסק. עסקים בהיקפים ובתחומים שונים מבצעים את סידור העבודה באמצעות ShiftOrganizer (למשל חברות שמירה, מסעדות, בתי חולים, חנויות, מפעלים, חברות היי-טק וכו') כאשר המערכת מותאמת באופן אופטימאלי לצרכיהם הספציפיים.

כיצד מתבצעת ההכשרה של העובדים בעסק לשימוש ב- ShiftOrganizer ?

מערכת ShiftOrganizer מורכבת מממשק פשוט, נוח וידידותי לתפעול. כל העובדים מקבלים דף הסבר המכיל הוראות פשוטות לביצוע. על בסיס ניסיון של עסקים רבים שמשתמשים ב- ShiftOrganizer לסידור עבודה, די בהדרכה קצרה כדי להעביר את עיקר ההנחיות לתפעול המערכת.

האם ניתן לשמור היסטוריה של סידורי עבודה ב- ShiftOrganizer ?

כל סידורי העבודה שבוצעו באמצעות המערכת נשמרים בה ללא הגבלת זמן ומקום. כל סידורי העבודה זמינים בכל עת למנהלים ולצוות העובדים.

האם ניתן לשנות באופן ידני את סידור העבודה שנבנה על ידי ShiftOrganizer בהתאם לצורך?

בהחלט כן. המערכת מאפשרת שינוי ידני בסידור העבודה גם אם השינויים מתבצעים במהלך שבוע העבודה. המערכת מאפשרת, בהתאם לצרכי העסק, גמישות מרבית המספקת את החופש המלא בקביעת סידור העבודה כאשר השינויים יכולים להתבצע על ידי המנהל ו/או צוות העובדים

האם ניתן להוסיף יכולות או להציג נתונים בנוסף לאלו שמופיעים כברירת המחדל ב- ShiftOrganizer ?

היתרון המשמעותי של ShiftOrganizer הוא בגמישות המערכת, בזמינות השירות וביכולת לספק מענה בכל עת. עסק הזקוק לעזרה או הנתקל בשאלה טכנית יוכל ליצור קשר עם צוות העובדים המקצועי ב- ShiftOrganizer אשר יספק מענה מיידי לכל שאלותיו.

האם קיימים בתוכנה דוחות ניהוליים וסטטיסטיקות?

כן. ShiftOrganizer כוללת דוחות ניהוליים שוטפים וסטטיסטיקות המעניקים למנהל הבנה מלאה על מערך כח האדם בארגון.
הדוחות הניהוליים זמינים למנהל בכל עת וניתן לצפות בהם עבור התאריכים הרצויים.

מהם יתרונותיה הנוספים של תוכנת ShiftOrganizer ?

ShiftOrganizer הינה מערכת גמישה, נוחה, זמינה וחדשנית. המערכת מאפשרת לבעל העסק ליצור סביבת עבודה יעילה, חסכונית ונעימה ללא כל "כאב ראש" בסידור עבודה
  1. כל בעל עסק שואף להתייעל ולחסוך בזמנים ובעלויות. ShiftOrganizer מקצרת את שעות העבודה עבור מנהל המשמרת וחוסכת לו בצורך לנהל תקשורת באמצעות פקסים וטלפונים עם העובדים, מה שמוביל לקיצוץ בעלויות סידור המשמרות.
  2. ShiftOrganizer מאפשרת למנהל המשמרת לפנות ולתקשר עם עובדיו באמצעות לחיצת כפתור (SMS, אימייל או דרך האתר) ובכך לחסוך זמן ושיחות טלפון.
  3. ניתן להתאים את התוכנה באופן אופטימאלי לכל בעל עסק וצרכיו באשר הם.

במידה ויש לכם שאלות נוספות, נשמח לענות עליהן. ניתן ליצור עמנו קשר באמצעות מילוי הפרטים בדף צור קשר

צור איתנו קשר

050-7602828 למידע נוסף - 050-7602828
שם מלא:
אימייל:
טלפון:
נושא הפניה:
הודעה:
captcha

מלאו את הקוד המופיע בתמונה