אודות החברה

ShiftOrganizer- הפתרון המלא לסידור עבודה בעסקים
 
חברת ShiftOrganizer מספקת פתרונות ניהוליים לעסקים בהיקפים שונים כבר משנת 2005, שמטרתם לייעל את תפקודו של העסק, לחזק את הקשר עם הלקוחות ולחסוך בעלויות השוטפות של ניהולו.
 
תוכנת ShiftOrganizer, שהיא תוכנת הדגל של החברה, מיועדת לצורך ייעול משמעותי ביותר של סידור העבודה בכל ארגון, קטן כגדול. התוכנה בעלת ממשק נוח וידידותי למשתמש, המאפשר גם לעובדים וגם לבעל העסק להפוך את חווית סידור העבודה, מחוויה מעיקה ומסורבלת, לחוויה פשוטה, קלה, מהירה ואמינה. סידור עבודה בעסק באמצעות ShiftOrganizer הופך את סביבת העבודה לרגועה כאשר כל צוות העובדים מרוצה וחדור מוטיבציה לעבודה.
 
ShiftOrganizer- ערכים עסקיים:
 
ב-ShiftOrganizer מאמינים ביצירת פתרונות חדשניים איכותיים הניתנים ברמת שירות גבוהה תוך הקשבה לצרכי הלקוח.
 
שירות מקצועי וזמין
חברת ShiftOrganizer מספקת ללקוחותיה תמיכה ושירות סביב השעון. שירות זה כולל מתן מענה מהיר בזמינות מלאה בכל תקלה או שאלה שעשויות להתעורר במהלך העבודה השוטפת.
 
התאמה מושלמת ללקוח
ב- ShiftOrganizer מבינים כי ישנם עסקים עם צרכים שונים ולכן תוכנת סידור העבודה של ShiftOrganizer מותאמת לצרכי העסק וכל לקוח מקבל מוצר שיספק פתרון אידיאלי לצרכים שלו ולהיקף העובדים אותו הוא מנהל.
 
חדשנות
החברה חרטה על דגלה את ערך החדשנות ומספקת ללקוחותיה פתרונות תפעוליים-ניהוליים על בסיס טכנולוגיות חדשניות State of The Art. על בסיס ערך זה, מערכת ShiftOrganizer תואמת את כל הדפדפנים הקיימים וניתן להיכנס אליה גם באמצעות מכשירים ניידים בעלי גישה לאינטרנט.
 
נגישות מקסימאלית
ניתן להיכנס ולתפעל את תוכנת ShiftOrganizer מכל מקום שיש בו חיבור לאינטרנט. כך, בעל העסק מקבל נגישות לתוכנה מכל מקום אפשרי, זאת כדי שיוכל לנהל את צוות עובדיו בכל עת, ללא מגבלות.
 
ShiftOrganizer מנהלת כיום סידורי עבודה למאות בתי עסק מרוצים בהיקפים ובגדלים שונים, בין השאר לבתי חולים, ארגונים ממשלתיים,חנויות, מסעדות, קייטרינג ועוד. הצטרפו גם אתם ללקוחותינו, ותיהנו מחוויה שעוד לא הכרתם.

צור איתנו קשר

050-7602828 למידע נוסף - 050-7602828
שם מלא:
אימייל:
טלפון:
נושא הפניה:
הודעה:
captcha

מלאו את הקוד המופיע בתמונה